| luizaionescu45 a întrebat:

stie cineva cum pot sa gasesc o persoana daca am câteva poza cu ea nu prea clare? Stiu unde lucrează și îi stiu si tara. Cine imi explica îi dau pamblică❤

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca aplicatia Search By Image si uploadeaza o poza cu ea.Te va trimite la trei motoare de cautare inclusiv google, si, daca exista în baza de date a social media sau oricare alta platforma, atunci voala.

| luizaionescu45 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos! O zi frumoasa

| luizaionescu45 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat dar in zadar alte metode mai exista?

| anonim_4396 a răspuns (pentru luizaionescu45):

Pai sa vedem care e situatia.
Esti sigur ca are vreun cont asociat cu social media?

| luizaionescu45 explică (pentru anonim_4396):

Da

| anonim_4396 a răspuns (pentru luizaionescu45):

Probabil motorul de cautare blocheaza accesul la pagini securizate precum Facebook, twitter, insta. smd.

| anonim_4396 a răspuns (pentru luizaionescu45):

Dar de unde ai pozele si detalile despre ea?

| luizaionescu45 explică (pentru anonim_4396):

Deci am fost in Bulgaria la o pizzerie si acolo lucrează un băiat bulgar si i-am facut cateva poze! Mai exista solutii?

| luizaionescu45 explică (pentru anonim_4396):

Mai stii solutii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru luizaionescu45):

Nu functioneaza asa aplicatia respectiva. Pozele pe care le încarci trebuie sa fie asociate unui cont social media.Asa sa faci poze cuiva si sa îl gasesti dupa trasaturile fizice din poza, numai în corporatii politiste de investigatii gasesti.Nu exista alta solutie.

| luizaionescu45 explică (pentru anonim_4396):

Ok,multumesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru luizaionescu45):

Cu mare placere!