| bbybabybby a întrebat:

Bunaa....doar ce mi-am facut cont pe TPU si vreau sa adaug prieteni dar nu stiu cum ma puteti ajuta? Multumesc!

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra pe profilul fiecarui utilizator, sub poza de profil exista optiunea Adauga prieten...ori intra pe profilul tau si selecteaza acceptarea prietenilor automat.
O zi buna si frumoasa sa aihappy

| Iubibilăă a răspuns:

Te duci pe profilul persoanei si apesi "adauga prieten"
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te bagi aici la http://www.tpu.ro/useri
Si la profilul fiecaruia vezi ca este un buton verde cu Adauga ca prieten.
Dai click acolo.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La profilul fiecarui utilizator sub poza de la profil, dai clik pe butonul "Adauga prieten" si astepti confirmarea lui.

| beastboy84 a răspuns:

Dai click pe poza lor de profil si apoi sub ea o sa scrie adauga ca prieten

| Firetears a răspuns:

Profilul cuiva-adauga prieten-da!
Încearcă la mine! big grin
Baftă!