| anonim_4396 a întrebat:

Cainele meu a murit acum 3 saptamani, nu mai ma pot opri din plans, era asa bun, era rasa amstaff red nose... mai ales cand ma uit la pozele cu el.

Răspuns Câştigător
| Bianncax a răspuns:

Presupun ca ceri un sfat ca sa treci peste. E normal sa plangi dupa o fiinta de care ai fost atasat. Mai intai descarca-te prin plans si cu timpul vei vedea ca o sa treci peste. Poti incerca sa iti iei un alt animalut (Desi acum crezi ca niciun animal nu l-ar putea inlocui, vei vedea cu timpul ca nu e adevarat)
Imi pare f rau pentru pierderea ta, stiu cum este. Multa bafta

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Puneti intrebarea, va rog!

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Care e intrebarea?