| Awwwww a întrebat:

Cand mai apare bara cu muzica pe TPU? Era bine sa mai vedem ce mai asculta altii...

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din PĂCATE, "bara muzicală" care a fost "SCOASĂ" de Admine pentru "aerisirea" paginii =))

"De acum inainte, mentiunea legata de ce asculta un anumit utilizator nu mai apare la finalul raspunsurilor acestuia, iar adaugarea de melodii in playlist se face exclusiv din sectiunea de setari, de aici." - SURSA :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4606

Şi au sunt de aceeaşi părere cu tine : era mai BINE să vedem ce mai ascultă şi alţii şi, eventual, să accesăm DIRECT/repede unele clipuri!

Noi NU putem "remedia problema", dar poţi trimite un mesaj la Admine, din secţiunea "Contact" şi să soliciţi reintroducerea barei muzicale :)

Toate cele bune.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru bursuc001):

Tare faza cu J si K laughing

| bursuc001 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Mda, sunt curios cine le va folosi happy

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu mai apare. :(

http://www.tpu.ro/......ultate-in/

| LTAA a răspuns:

Totul tine de alegerea administratorilor.