| m1xa3la a întrebat:

Cand trec la statutul de membru senior? trebuie sa am un nr de intrebari sau un numar de raspunsuri castigatoare?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Pe TPU toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Vei putea să votezi, să raportezi și să folosești chat-ul site-ului, când o să deveni membru "Senior".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

| hideaway a răspuns:

Bine ai venit în comunitatea TPU.ro!
Pentru a deveni la statutul de membru "Senior" trebuie să ai:
1. 10 zile de când ţi-ai făcut contul;
2. 100 de răspunsuri.
Poţi citi mai multe aici: http://www. TPU.ro/intrebari-frecvente#cautare
O zi bună, şi spor la răspunsuri. :)

Răspuns utilizator avertizat
| paranteză a răspuns:

Bun venit pe TPU!
Cum a zis si Noname., TPU este impartit in doua categorii.
"membri seniori" si "membri juniori".
Pentru a devenii membru senior v-a trebuii sa mai mananci un pic. smug.Vei aveea nevoie de 100 raspunsuri [normale] si 10 zile de la creearea contului.
Navigatie placuta pe TPU!

| adutzz a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspunsuri ca sa fii senior.

| Smecherul64 a răspuns:

Salut nu iti trebuie raspunsuri castigatoare decat raspunsuri. normale...
Te faci membru senior la 100 de puncte... gasesti mai multe informati aici :
http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
bafta... funda?