| JajjZjznnN a întrebat:

Cand va fi sfarsitul lumii? Va rog, raspundeti...

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Peste 5 miliarde de ani

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Peste 5 miliarde de ani, soarele se stinge. Va fi sfârșitul acestei lumi. Noi oamenii vom învăța până atunci să călătorim spre altă planetă din jurul unui alt soare din Galaxia noastră.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De ce? Se apropie tezele? Sau ai de sustinut examenul de Evaluare Nationala? ))

| Plato a răspuns:

Numai Dumnezeu stie.

| RobertMoon a răspuns:

Probabil nu vom afla niciodată deoarece nu vom apuca asta așa că stai liniștit, nu o sa mori alaturi de alte miliarde de oameni, o sa mori singur.

| NGheorghe a răspuns:

Conform mai multor calendare (maya, chinez, etc) fârșitul lumii a fost in 21 Decembrie 2012.

| Dandinelle a răspuns:

Sfarsitul lumii tale va fi cand vei muri.

| SporeBox a răspuns:

Pai baba Vanga a spus ca ar fi prin 4000. In caz ca nu stii cine era, era o batrana oarba care vedea in viitor. Totusi nu stiu cat de adevarat e lucrul asta. Oricum, stai calm. Cred ca mai sunt cel putin 100 de ani pana atunci