| blueangel99 a întrebat:

Când vreau să-mi pun o poză la profil, nu mi se vede. Aştept câteva ore, o zi, două, nu se actualizează. Oare de ce?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Încearcă o altă imagine! Poate cea aleasă de tine are dimensiuni prea mari. Succes.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu uita ca la final să dai clic pe Salvează profilul după ce ai ales poza care să respecte dimensiunile chenarului, ea apare în maxim 24 de ore.
Pa, pa.

| blueangel99 explică:

Scemooo, e vorba de poza de pe TPU
NOname, mulţumesc de sfat. O să caut altă poză.
Alliceculen, ok, o să încerc.

Mulţumesc tuturor!

| NOname a răspuns (pentru blueangel99):

Ela, n-ai pentru ce. Baftă!

| aliceinchains a răspuns:

Eu am așteptat și 4-5 zile. Dacă o pui în weekend, nu ai nici o șansă să-ți apară atunci. Pune-o în cursul săptămânii și în mod normal ar trebui să apară în vreo 2-3 zile. Baftă.

| VladimirPutin a răspuns:

Dacă e vorba de poza la TPU să știi că la mine a apărut după 6 zile

| Scemooo a răspuns:

Te referi la mess? daca te referi la mess trebuie sa ti-l dezinstalezi si sa-l instalezi din nou...asa mi s-a intamplat si la minehappy

| Razzwan a răspuns:

Posibil sa fie si din cauza internetului...