| Fatamuntilor a întrebat:

Care credeti sa fie,,perioada de aur' a acestui site?
-atunci cand eram mai multi (aici ma gandesc la cei au fost activi,dar au plecat). Eram chiar o comunitate, am format prietenii frumoase
- operatiunea,,tricoul' cand cei indreptatati intrebau,, unde e tricoul meu,doar am raspuns la o tona de intrebari?' si /sau castigatorii zilei.
-chatul
-bara muzicala
-saptamna multumirii, cand se acordau cartele de telefon
- atunci cand cativa dintre noi raspundeu la telefon pe teme la care se pricepeau
- blogul (ma intreb daca mai este functional, dar am citit chestii intresante)
- perioada de inceput (undeva 2008 -2009) cand se implica chiar si initiatorul sitului(eu nu am prins, dar am gasit ceva postari.
Mai spuneti si voi!

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Eu abia în 2011 m-am înscris, deși bara muzicala o prinsesem, eram destul de activa in acea perioada, între timp au intervenit și altele și întru când și când. Deși îmi aduc aminte mi-am făcut prieteni in acel timp, apoi ne-am continuat conversația pe Facebook. Sunt foarte multi pe care nu i-am mai văzut de atunci și bineînțeles care erau înscris mult mai înainte decât mine. Ar trebui că TPU sa le trimită o notificare pe e-mail.

1 răspuns:
| Miauti a răspuns:

La baza este u forum, de fapt este chiar un forum dar cu un alt design.