| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre voi a vazut filmul singur acasa 2?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o comedie cu multe peripeții!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Si eu.

| CookieșiParty a răspuns:

Eu,Eu! L-am vazut cred ca de vreo 2 sau 3 ori.Asa cred eu!

| PredatoR a răspuns:

Eu! E tare, uitate si la celelalte 3happy

| NoChanceForUs a răspuns:

Care dintre voi (Cristi-Cristi) a auzit ca la "Totul despre TPU" se intreaba neclaritati despre TPU?

| IoanaTempah a răspuns:

L-am vazut ne n ori, love struck este filmul meu preferat de comedie love struck si baiatul joaca foarte bine.e rolul laughing

| Pufoshenia a răspuns:

L-am vazut ne n ori, este filmul meu preferat de comedie si baiatul joaca foarte bine.e rolul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e an in care sa nu-l revad!
P.S. Te rog frumos sa pui intrebarile la categorii potrivite! Cea mai potrivita in cazul de fata era Filme&Seriale.

| Marynna a răspuns:

L-am vazut de peste 10 ori credlaughing Sunt foarte misto, bine, mie imi plac doar 1 si 2happy

| xamix a răspuns:

Eu, dc?

| andrey23 a răspuns:

Eu... cred ca de vreo 15 ori happy

| Graftzoor a răspuns:

Eu de nu stiu cate ori