| Asasin2012 a întrebat:

Care ma ajuta am vrut sa sterg o intrebare si am dat retrimite email si nu-mi apare cine ma ajuta cel mai bun raspuns funda big grin

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Mai așteaptă! Și verifică neapărat și în spam! O să apară.

2 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Pai prima data,daiu click la intrebariile mele si in josul fiecareia,ai un chenar cu stergere intrebare.
Dai click pe sterge si dupa vei primi de la ei un text ca,intrebarea ta a fost marcata pentru stergere,numai ca,in functie de cate solicitarii au administratorii,vei primi un email de la ei,sa ti confirmi stergerea.
Introduci motivul si astepti raspunsul lor.
Eu,am stat si doua saptamani, pana mi a venit e mail ul lor sa confirm stergerea, dar sper sa nu patesti si tu la fel!
Numai bine!

| cobritsA a răspuns:

Salut!
Trebuie sa dai pe ''Sterge''.Se afla sub fiecare intrebare.Si o sa iti zica sa verifici casuta de email si sa dai click pe link ca sa il confirmi
O zi buna