| black1white a întrebat:

Care sunt cele mai ciudate si stupide intrebari pe care le-ati vazut pe TPU vreodata?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aici vedem cine cu ce se confruntă, mai mult sau mai puțin real, mai mult sau mai puțin bun simț, mai mult sau mai puțin respect, etc!
Ai prins idea.
Pa, pa.

| Artemisia a răspuns:

Heya.
Nu este nevoie sa iti dau link.Du-te la categoria de Dragoste & Sex sau la Religie, acolo sunt cele mai penale intrebari.
Si la T/A & Jocuri PC/Online mai sunt intrebari retardate thinking

| treideca44 a răspuns:

"Cate fire de par am in cap?"; "Am facut sex oral si am inghitit, exista posibilitatea sa raman gravida? sunt foarte ingrijorata!" ...in fine, pe mine cel mai mult ma amuza greselile grave de gramatica si din "fericire" sunt interminabile.

| Bogdan8102 a răspuns:

Uita-te la ZappyTV - Întrebări stupide de pe TPU.ro

| Kïng_Alex_2003 a răspuns (pentru Bogdan8102):

Sunt fan zopi teve

| mihhaai a răspuns:

Sincer aceste 2 intrebari mi se par foarte idioate, nu ca as fi fan justin bieber, il urasc sincer sa fiu. De ce e Justin Bieber homosexual? Credeti ca s-a nascut asa, sau si-a dat seama pe parcurs de orientarea lui sexuala?

Si cine e iubitul lui actual? Aveti id-ul lui sau un numar de telefon? mda.

| Kïng_Alex_2003 a răspuns:

Ok dai funda Da?
1).hey! Am o întrebare!(sunt fata)....sa nu râdeți..aseară mă jucam cu câinele meu și din greșeală l-am excitant am pus mana în sperma lui fără sa știu și am băgat mana în vaginul meu. Știu suna ciudat pot rămâne gravida? Cum vor ieși copii? Jumate caine și jumate om? P.S sunt băiat și am văzut.o la zappy tv sunt fan