| AleexisViol3t a întrebat:

Cat durează pana devin utilizator senior pe TPU?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Trebuie să treacă 10 zile de la crearea contului și să ai 100 de raspunsuri. Tu ai doar 70 răspunsuri, mai sunt necesare încă 30.
Și începând de mâine, ai putea fi utilizator senior, dacă oferi aceste răspunsuri. Nu se ia în calcul decât un răspuns, chiar dacă intervii de zece ori la aceeași postare/întrebare. Spor la scris!

1 răspuns:
| MihaelG a răspuns:

Nu știu dacă există un anumit interval până să câștigi acest loc! Probabil contează și cât de des dai răspunsuri la întrebări și cât de multe! asta cred eu! Probabil o lună-o lună jumătate cred, cam așa mi-a luat mie! Sper că ți-am fost de ajutor! Ai messenger Whatsapp ceva?