| kinezul007 a întrebat:

Cat valoreaza o funda?(puncte)

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
funda=100 puncte.
Cum castig puncte pe TPU?
Acumulezi puncte de fiecare data cand oferi raspunsuri. De asemenea, castigi puncte si prin voturile primite pentru raspunsurile tale.
- pentru postarea unui raspuns (aprobat) veti primi 50 de puncte;
- pentru postarea unei intrebari nu se mai ofera niciun punct si nici pentru votarea raspunsurilor postate de altcineva;
- atunci cand un raspuns este ales castigator, cel care l-a postat primeste 100 de puncte;
- pentru fiecare vot "folositor" sau "inteligent" primit, se ofera cate un punct.
Se acorda puncte suplimentare pentru rapiditatea cu care postezi un raspuns: primul raspuns postat pentru o intrebare valoreaza 50 de puncte; al doilea - 40 de puncte; al treilea - 30 de puncte; al patrulea - 20 puncte; al cincilea raspuns - 10 puncte.
Pentru a vedea care dintre intrebari nu au niciun raspuns/ au un raspuns/ au doua raspunsuri/ au trei raspunsuri
extras din blogul TPU.
O seara frumoasa sa aihappy

| kinezul007 explică (pentru caramela):

Mersi ca miai explicat asa bine mersi ai funda

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sursa este aici, http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

100 de puncte.

| CautNume a răspuns:

100 puncte

| alexs99 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| PotatoMustDie a răspuns:

Un raspuns normal valoreaza 10 puncte.
Un raspuns cu funda valoreaza 100 de puncte.

| vladelvis a răspuns:

100 puncte

| Lory_1630 a răspuns:

O funda=100 de puncte.Cu cat ai mai multe puncte cu atat mai repede avansezi in grad pe TPU happy