| Courtney a întrebat:

Cate puncte se da la: primul raspuns, al doilea raspuns, al treilea raspuns, al patrulea raspuns si la al cincilea raspuns? Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Bună.
Primul răspuns valorează 50 de puncte;
Al doilea - 40 de puncte;
Al treilea - 30 de puncte;
Al patrulea - 20 puncte;
Al cincilea răspuns - 10 puncte.
Pentru orice altă nelămurire, nu ezita să citeşti Întrebările Frecvente (http://www.tpu.ro/întrebări-frecvente ), care te vor ajuta cu siguranţă.
Baftă!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE si te lamuresti aproape cu tot ce tine de activitatea pe TPU, inclusiv pentru ce si cate puncte se acorda. Numai bine!