| gemeni6226 a întrebat:

Ce avantaje are un utilizator daca este ales userul anului?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

1,Primeste un cadou din partea acestui site, anul acesta a fost un sistem de boxe 5.1 Akai
2, Castigi o reputatie insemnata pe site, apare la profilul acelui utilizator -userul anului -

| gemeni6226 explică (pentru RAY):

Dupa parerea mea si tu ai fi meritat sa cistigi acest titlu macar o data dar ce se ia in considerare voturile? cit de multe voturi primeste cineva?

| RAY a răspuns (pentru gemeni6226):

Depinde cati useri lau votat

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Niciun avantaj.

| MihaelaDart a răspuns:

Nu are deloc de câștigat din treabă asta, ci este apreciat prin activitatea sa pe site și răspunsurile prompte.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciunul, iti zic eu.
Doar ca atunci cand cuiva nu ii convine ceva cand il contrazici sau corectezi o sa iti zica ca esti un idiot ca ai devenit userul anului desi nu esti de aceeasi parere cu el happy

| gemeni6226 explică (pentru suntserios):

Tare imi place raspunsul tau pacat ca deja am dat funda.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Primește și el o sămânță.