| Meme10Meme a întrebat:

Ce categorie recomandati sa banez? Am banat D&S dar tot vad intrebari de acolo=[. Ma gandesc sa banez si categoria sanatate.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce are categoria d&s? Mie mi se pare amuzant, mai ales ca trolleri il frecventeaza foarte des si reusesc sa ma amuze mai mereu laughing

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

Da,dar cand caut diverse intrebari despre istorie sau politica [ nu degeaba aveam probleme cu tiganii in clasa IV ] cumva dau de intrebari despre menstruatie.=]]] Nu te teme, eu rad de intrebarile de la categoria "Religie"=]]] Dar tu ce user consideri ca e mai amuzant? Meme10Memu sau Avalohis [desteptul crede ca vine sfarsitul lumii]? =]]]]]]

| anonim_4396 a răspuns (pentru Meme10Meme):

De obicei ma amuza mai toti de la "religie" care sunt fanatici. Cele doua exemple date de tine sunt valabile si pentru mine. La fel si Meme10Memu crede ca sfarsitul este aproape, citez dupa el: armaghedonul este aproape, Iehova Dumnezeu si Iisus au prezis...

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

Dar de ce nu am sfarsit acum un secol? =]]] Acum un secol a fost ww1 si gripa spaniola, scenarii mult mai apocaliptice decat acest virus. Acest virus este o raceala pe langa gripa spaniola. Dar ce sa faci? Daca unii sunt dobitoci...