| AndreiP98 a întrebat:

Ce credeti despre userii care raspund doar pentru funde?

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Că sunt nişte imaturi şi de multe ori strică nişte răspunsuri frumoase, inteligente, care ar merita premiate, cu acel "funda" la sfârşit, care te face să-ţi pice faţa şi să te întrebi "de ce?!".
Dezamăgitor...

| Alyra a răspuns:

Atâta vreme cât sunt sinnceri şi nu menţionează cuântul ''Fundă'' în răspuns nu am nicio problemă cu ei. happy Nu toţi avem sufletul atât de bun încât să ajutăm lumea doar de plăcere, nu-i aşa? happy Aşa că avem nevoie de recompense. happy Recompensa...e fundiţa. Practic e un fel de salariu pentru munca pe care o depunem pe TPU.hee hee Spune-mi; tu ai fi de-acord să lucrezi undeva(să ai un serviciu ) şi să nu fi plătit? Eu nu cred. happy
Aşadar...dorinţa fundelor este 100% justificată.
Acum să vorbim despre sinceritate.
Eu una am impresia că toţi cei care spun ''fundă?'' la final sunt atât de disperaţi încât ajung să mintă
De exemplu: ''Am 1, 50m şi 80kg. Sunt grasă? Nu, fundă? puppy dog eyes ''
Cazuri chiar aşa de exagerate n-am văzut, însă sunt aproape 100% sigură că cel puţin 50% din cei ce cer funda mint destul de des.
În caz că n-ai înţeles ce am vrut să zic, mai spun odată pe scurt:
N-am nimic cu cei care vor doar funde, însă doar atâta vreme cât sunt sinceri. happy

| Flav a răspuns:

Buna.
N-am nicio parere despre Legiutoarea.
Pa, pa.

| Neimportant a răspuns:

Acestia vor doar sa ajunga populari. Ei sunt pe site nu pentru a ajuta lumea ci pentru fundele alea oh go on

| mgtow a răspuns:

Vor sa fie mai populari.

| DEBrown a răspuns:

Pana la urma toti raspundem pentru funde si pentru a da o mana de ajutor. Desi urasc sa aud la sfarsitul raspunsurilor chestii de milogeala, gen "fundita, funda pls si alte astea".

| Oliveoo a răspuns:

Pai sincer nu am o parere proasta, fiecare isi face un cont pe care face exact ce vrea. De exemplu daca eu rimesc o funda ma bucur pentru ca raspunsul meu a fost luat in considerare si am ajutat intr-adevar, m-am implicat in problema. De aceea am grija sa mentionez. Funda?
Nu raspund obligatoriu pentru funda, vreau sa vad ca toti se implica intr-o problemahappy

| ɔɐıɔ a răspuns:

Sunt prosti.
fundita?

| LauraSpataru a răspuns:

Pentru ca pentru ei este important sa fie primii peste tot, fara sa se speteasca prea mult.

| Pure.Sunshine a răspuns:

Eu niciodata nu as acorda funda unui utilizator care are grija sa o mentioneze in raspuns. Prin asta dovedesc interesul fata de problema mea...

| anemona18ida a răspuns:

Urat du\in partea lor.nu ar trebui sa primeasca nicio funda cand cer

| вяυηηєттα a răspuns:

Acuma sincer nu am nimica cu ei` dar stii cum e.Doamna daca va spun o poezie imi dati o bomboana` Ceva de genu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt simpatici. Funda?

| n0matterman a răspuns:

Niste papagali.

| slipknot a răspuns:

Foarte urat din partea lor...straight face

Funda?happy

| VasyJohn a răspuns:

Consider ca nu prea au ce face la PC :-pe