| DonEduardo a întrebat:

Ce e aia expert TPU si cum devii?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu cred ca se obtine pe spaga laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Pe vremuri de mult apuse chiar la inceputurile TPU, titlulde expert se acorda celor mai meritosi dintre noi.Trebuia sa ai un anumit numar de raspunsuri, un procentaj din raspunsuri sa fie castigatoare.Iar cand adminii hotarau erai expert.Astaa fost inainte de 2012, eu nu am apucat, dar am citiit unele postari.
NU SE MAI ACORDA!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca postezi mult, indiferent ca cele spuse sunt de Gâgă, ajungi expert.

| Apokales a răspuns:

Https://www.tpu.ro/educatie/ce-inseamna-expert-tpu/

Se pare ca cei ce detin TPU-ul decid care este expert si care nu, in functie de activitatea de pe forum.