| Betty18 a întrebat:

Ce este cu TPU? Mie la fiecare intrebare imi apare cand postez greseli de scriere, insa eu le evit mereu. Numai zic ca atunci cand scriu "pentru " intotdeauna mi-l arata ca e scris gresit, desi nu este asa. Exagereaza cu chestia asta. Apare asa la intamplare, cand n-ai greseli de cele mai multe ori. Voi patiti asa?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Buna, Betty! Ca sa te putem ajuta si sa-i dam de cap problemei, trimite-ne pe contact@tpu.ro mai multe detalii despre problema: care este propozitia exacta pe care incerci sa o scrii, care sunt cuvintele inlocuite de robotel si ataseaza-ne si o captura de ecran. Ne vom ocupa de acest lucru.

Alexandra - TPU

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu.

Trimite un mesaj pe adresa de mail contact@tpu.ro și expune problema pe care o întâmpini.