| Petrovic a întrebat:

Ce este o intrebare recomandata si cat sta pe tpu.ro ca recomandata?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Buna, prieteni!
Recomandate sunt intrebarile care pot fi de interes pentru mai multe persoane, nu are legatura cu userul care a postat intrebarea. Legat de timp, nu exista un timp standard, depinde de cat de multe intrebari sunt recomandate ulterior, acestea inlocuindu-le pe cele mai vechi in mod automat.
O zi frumoasa!

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Din cate stiu eu e o întrebare care apare ca recomandata pentru persoana X pentru ca persoana X a fost foarte activ în categoria din care face partea întrebarea. Cat despre cat este etichetata ca întrebare recomandata. cred ca doar pana primește un răspuns, nu știu sigur.