| Cameleonnn a întrebat:

Ce faci cu punctele castigate pe TPU?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Punctele sunt doar reflexia activităţii tale pe site şi determină poziţia ta din clasament http://www.tpu.ro/useri, Alex.
Însă începătorii, de exemplu, nu au acces la chat, iar raportările lor contează puţin sau deloc, până nu acumulează un anumit număr de puncte (în primul caz - 500, în al doilea - 5.000). Cam atât.
Numai bine!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ele te ajută să urci în topul site-ului, atât.
Pa, pa.

| Neimportant a răspuns:

Punctele reprezintă activatatea ta de pe TPU şi cu ele poate ajungi Expert. happy

| Dennys1521 a răspuns:

Mai nimic
imnultind punctele, cresti in rank
crescand in rank iti maresti sansele de a deveni expert TPU
dar poti sa ai si rank 1,
daca raspunsurile tale nu sunt de calitate,thinking

| emima a răspuns:

Reprezinta rankul tau pe TPU si te ajuta sa devii expert sau userul anului

| HoneyBooBoo a răspuns:

Devii popular sau expert cum se spune pe aici.