| teo530 a întrebat:

Ce înseamnă "voturi" de la punctaj? Eu cred că înseamnă câte evaluări am dat. Am văzut pe profilul altui utilizator că are multe voturi dar nu are nicio evaluare dată de el, deci ar trebui să însemne câte evaluări am primit? Eu am 38 de "voturi" dar nu iese la socoteală evaluările primite adunate în nici un fel. Deci ce înseamnă?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ba chiar voturile date de tine sunt acelea, primeşti câte 0, 5 puncte per vot dat, un vot însemnând "inteligent şi folositor", "inteligent, folositor şi amuzant", "inteligent şi amuzant", etc. dintre aceste combinaţii; "nefolositor" şi "eronat", din câte ştiu, nu sunt contorizate.

| teo530 explică (pentru LPCTSTR):

Poate dar m-am uitat la alt utilizator pe profil și are 0 evaluări date dar multe "voturi".

| LPCTSTR a răspuns (pentru teo530):

Just look at me, dau mai mereu voturi răspunsurilor și văd că acum am 1800+.