| TarjaTurunen a întrebat:

Ce parere aveti despre cersetori de fundite?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt imaturi.

8 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Ok. Dacă a fost glumă bine.

| blueangel99 a răspuns:

Sunt cam rai. Nu inteleg scopul site-ului.
Cersetorilor, TPU.ro e un site de ajutor reciproc. Ajuti pe cinea fara sa ceri ceva in schimb.
In plus, fundele alea nu valoreaza nimic daca nu ramai cu sentimentul acela ca ai ajutat pe cineva!
Tineti minte!
La multi ani 2012!

| Klepto a răspuns:

Ma duc sa cumpar o punga imensa de fundite(mai multe culori ca nimanui nu-i place culoarea fara rima decenta in limba engleza) si panglici(poate se plictisesc de fundite)de par de la Kaufland si gata, poate asa o sa le ajunga.
Daca ar ajuta la ceva, as intelege, dar asa...
Ei sunt ca si cainii si masinile, cainele urmareste masina, cainele prinde masina, cainele n-are ce face cu masina.
Fiecare cere ce ii lipseste, eu as cere minte multa, nu fundite.
Is doar puerili.

| ChioruL14 a răspuns:

Una foarte proasta.
funda pls :*

| hideaway a răspuns (pentru ChioruL14):

Chiorul dar tu ce ai facut acum? Nu ai cerut fundiţa?

| Dizz a răspuns:

Patetici.