| Roxett a întrebat:

Ce pot face ca sa nu mai primesc notificari de la TPU pe e-mail?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra in Notificari, bifeaza Nu doresc sa primesc notificari. si da Modifica si nu o sa mai primesti. Succes si numai bine!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Să-ţi schimbi setările la "Notificări" în stânga. Dar asta nu înseamnă că nu le vei primi chiar deloc, ci doar cele legate de întrebările prietenilor tăi.
Succes!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În stânga paginii tale, rândul 10 scrie Notificari, dai clic pe el și bifezi Nu doresc să mai primesc... și apoi clic pe Modifica.
Succes!
Pa, pa.

| denyiuly a răspuns:

Buna roxett!
daca nu mai vrei sa primesti notifiacri pe e-mail,cand unul din prietenii tai pun o intrebare, trebuie sa te duci la''notificari'', iar acolo sa bifezi nu vrei sa primesti notifiacri pe e-mail.succes!

| qLoveSmileღ a răspuns:

Buna!

Ca sa nu mai primesti notificari, vezi ca in stanga sub Prieteni, este Notificari. Dai click pe el, dupa bifezi pe al 2-lea.

Sper ca te-am ajutat,
Bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa scapi cu totul de notificarile TPU...eu iti recomand sa asociezi contului de pe site o adresa e-mail pe care o folosesti mai rar. Eu, de exemplu, folosesc o adresa Gmail, pe care o tin special pentru TPU. Pe Yahoo! e deranjant sa primesti atatea mail-uri, in general cele cu raspunsuri castigatoare si cereri de prietenie.