| lunathemoon a întrebat:

Ce sa fac daca am daca dau funda cuiva si ceilalti se supara ca eu nu vreau sa supar pe nimeni?

Răspuns Câştigător
| ElShaarawy a răspuns:

Uite de exemplu mie imi dai funda, si la ceilalti cate doua voturi si anume:folositor si inteligent, stiu nu se compara funda cu 2 voturi dar macar ai dat la fiecare ceva.

2 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Eu dacă răspund cuiva o fac pentru a-l ajuta, nu pentru a face colecţie de funde. Nu mă ajută cu nimic.

| glamour a răspuns:

Nu trebuie sa ti cont daca se supara cineva sau nu. Funda e o forma de "premiu" dat celui care ti se pare tie ca a dat cel mai bun raspuns, ce raspuns te-a ajutat mai mult. Nu trebuie sa faci nimic daca se supara cineva, cam asta e site-ul, nu poti da decat o singura funda. Dar daca tot iti e teama de chestiile acestea ai putea sa nu dai funda nimanui, nu e obligatoriu sa "premiezi" un raspuns.