| anonim_4396 a întrebat:

Ce să zic... TPU a ajunsa să fie o adevărată frecție la picior de lemn pentru ca administratorii/editorii tine in slăvi userii vechi și implicați, iar monezile alea le oferă numai la cine vor ei. Ocazional mai bagă câte o moneda la câte un junior să încurajeze să răspundă cât mai mult,iar pe alți useri ii umple cu astfel de monede. În cazul raportărilor nu ține cu tine ca user nou și totusi implicat, tine tot cu ăla vechi care numai bate câmpii aiurea. Mi se pare mie sau TPU este mai rău decât în politică unde fiecare să tragă de ciolan cât mai mult pentru a fi simpatizat de președintele de partid? În cazul de față președintele de partid este editorul. Regulamentul ar trebuie să fie valabil pentru toti indiferent de statulul pe care îl are pe site. Nu, dacă x are bannerul userul anului 1900 nu îl penalizăm. Datorită tuturor membrilor implicati și mai puțin implicați TPU încă există.

8 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Salut,

Iti inteleg supararea, dar tin sa te contrazic. Userii, chiar si cei vechi sunt sanctionati. Nimeni nu e tinut in puf, asa cum afirmi, iar un banner nu il face cu nimic diferit. Regulamentul chiar e pentru toti, iar cine nu il respecta este sanctionat. Cu atat mai mult cand cineva insista cu aceeasi atitudine neadecvata.

Cat despre acordarea monedei, aceasta o dau dupa anumite criterii, nu oricui si nu oricum. Sunt multi utilizatori care au primit monede, premii, atat vechi, cat si noi. Nu asta conteaza, ci calitatea raspunsului, modul in care a fost scris, cat de edificator este.

Cum am spus, inteleg ca ceva te-a deranjat, insa aceste afirmatii sunt departe de adevar, iar daca vrei sa discutam mai multe, scrie-mi in privat. Iti voi raspunde asa cum am facut-o de fiecare data cand mi-ai scris.

Cristina, TPU.ro

| darrio2007 a răspuns:

Gresesti, asa cum ti-a raspuns si Cristina, regulamentul este pentru toti, indiferent de vechime. Am peste 9 ani de cand intru pe site si nu m-am simtit niciodata „tinut in puf". Un singur tricou am castigat in tot acest timp. Am fost si sanctionat de-a lungul timpului. Dar inca intru pe TPU.
Tu abia ai cateva luni si ai si inceput sa judeci.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Te bagi și tu în discuție și nici nu cunoști realitatea. Vezi tu aici cont nou, dar de TPU știu din anul 2013. Am două conturi șterse pe TPU. Să îți spună asta și Cristina. Înainte am avut nickname Icename90 și angelblue90. Asa că, ușcheala.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Până mă enervez și șterg și contul acesta. Încă zece ca tine, Ray, Ioneasca1001, CristiDinBucuresti, SuntSerios, Simpatik și faceți ca TPU sa pară o adevărată hazna.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Și merci că dovedești cele scrise de mine. Esti de partea Cristinei, deci tragi de ciolan. Un lingău, un pupincurist. Hai, fuga la Cristina cu reportul să îmi suspende contul.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

La felul cum vorbesti cu mine nici nu ma mira ca ti-au fost sterse conturile. Poti sa ai si zece conturi daca omul din tine este acelasi. Am acest cont de la inceput. Unul si bun. Doar poza o mai schimb cateodata.
Apropo, report e una iar raport este alta.
Hai, pa!

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite ca nu-ti dau satisfactie sa te raportez. Na, iti convine, tinere nou-nascut? Ha, ha!

| Strwberrs a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai respectul meu...