| ๓ยเ a întrebat:

Ce se intampla daca sunt cel mai activ user intr-o categorie?

9 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Nimic.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu se intampla nimc, acumulezi punctaj si avand raspunsuri bune/multe si de calitate, poti ajunge in topul pentru castigarea tricoului...
O zi frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Nimic

| alexs99 a răspuns:

Daca esti cel mai activ user intr-o categorie nu se intampla nimic, doar acumulezi puncte.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Nu se întâmplă nimic, dacă vrei pui osu' la treabă şi poţi câştiga tricoul.
Dar câştigi totuşi experienţă şi puncte.
Numai Bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci o reputatie pe site, mai ales pentru useri care pun multe intrebari la acea categorie... eventual daca dai raspunsuri elocvente sau profesionale... poti ajunge Expert mai tarziu, dar cand, nu poti sti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu se intampla nimic, acumulezi puncte.doar atat.
Te pup!

| ๖ClaSSic a răspuns:

De fapt, poti sa castigi ceva thinking Invidia unora sau respectul altora! straight face

| XTreme00 a răspuns:

Sa incep cu inceputul : NIMIC