| anonim_4396 a întrebat:

Cine a fost ales Userul Anului 2021?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata nu stiu sa fi fost cineva, cel putin eu n-am vazut nici o postare privind userul anului 2021.
Ai putea sa scrii un mesaj, din Contact, administratorului TPU, este singura in masura sa-ti dea un raspuns corect si sigur daca si cand o sa anunte.

18 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Hai,lasa asta!
Doar nu oi fi ...Conqi? mi-a picat fisa destul de greu, dupa doua zile.
Argumente.Destul de artagoasa ca si ea.Ai iti stergi conturile, uneori o face si Cristina...
Astept sa imi confirmi(sau nu)
Daca da... imi amintesc niste conflie de ale nostre din trecut.
Daca nu... nu

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

A zis Ray ca supadeceapa e userul anului dar este o nedreptate! NoTurbinaNoGood merita acest titlu

| Fatamuntilor a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu Ray a zis
https://www.tpu.ro/......ului-2021/
e pe baza voturilor userilor.Si eu sunt surprinsa.Eu zic ca ca au fost putini care au votat.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Eu sunt socat si foarte trist, sa nu mai spun ca m-am enervat de am spart o farfurie de nervi si am dat cu pumnul in perete. Este o MARE NEDREPTATE

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Respect frate, permite-mi sa ingenunchiez...si eu am 12 ani pe site-ul asta

| darrio2007 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Daca ingenunchiezi si in fața mea, e de bine. Glumesc!

| Brizbriz a răspuns:

Jucati-va frumos, mama

| Brizbriz a răspuns:

Dario ti-a scris ca "eu ma opresc aici"
dar pe mine ma ignori
sau ma inseli... DE CE MA INSELI?!?!?

... INSELATOARE MICAhee hee

| SfarcDeCrocobaur a răspuns (pentru Brizbriz):

Cum adica sa te insel? In ce sens?

| Brizbriz a răspuns (pentru SfarcDeCrocobaur):

Pai, te joci numai cu alti copii si nu cu minehee hee

| SfarcDeCrocobaur a răspuns (pentru Brizbriz):

Mie imi place sa ma joc numai cu copiii rai, dupa cum vezi.

| Brizbriz a răspuns (pentru SfarcDeCrocobaur):

"acum 2 ore | SfarcDeCrocobaur a răspuns (pentru Brizbriz):
Mie imi place sa ma joc numai cu copiii rai, dupa cum vezi."

Deci, te-am prins, ce varsta ai? 11 cumva?hee hee

| SfarcDeCrocobaur a răspuns (pentru Brizbriz):

Da,ai ghicit.

| Brizbriz a răspuns (pentru SfarcDeCrocobaur):

Atunci iti recomand sa mai cresti putin, doar putin, o sa vezi ca agresivitatea AIUREA se plateste, si nici daca nu ar fi aiurea, ci justificata, tot se plateste

| Brizbriz a răspuns (pentru SfarcDeCrocobaur):

Uita-te la Will Smith, a fost foarte justificat ce a facut
dar tot l-au blamat toti

| SfarcDeCrocobaur a răspuns (pentru Brizbriz):

Bine,daca imi spui tu asa am sa fac. Eu nu mai scriu, pentru ca celei care a pus intrebarea nu ii place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vă rog să încetați cu chat-ul la întrebarea asta. Discutați în privat, nu aici.

| SfarcDeCrocobaur a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine,gata,eu ma opresc. Imi cer scuze pentru spam.