| s3v3n7 a întrebat:

Cine ar fi de acord ca doar cei la prieteni sa poata vizualiza profilul unui utilizator.TPU.
Daca esti de acord DA, daca nu NU.
Multumesc si rog seriozitate!

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu.

| EmaS a răspuns:

Nu ma deranjeaza cu nimic.

| Diabolique a răspuns:

Da, mie mi-ar plăcea.
Toate site-urile de acest gen (sau forumurile) au o opțiune asemănătoare. Chiar am vrut să propun asta de mai multe ori, dar mi s-au tăiat aripile când am auzit că au încercat și alții fără succes...

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu. Fiecare trebuie sa-si asume ceea ce face. Este un loc public, daca vrei intimitate, nu postezi. daca postezi, lasi pe toata lumea sa vada

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
asa cum a spus si Zazu, nu poti ascunde profilul unor oameni de la care primesti ajutor atunci cand il cauti, poate intra oricine pe profilul cuiva, atat timp cat nu are acces sa iti modifice ori sa posteze ceva in numele tau.
O zi minunata sa ai la mare sarbatoarehappy

| CautNume a răspuns:

Nu.

| Musique a răspuns:

Nu.

| Zazu a răspuns:

N-am cum sa fiu eu de acord cu tine si sa raspund da sau nu, pentru ca site-ul asta e unul din care se poate invata cate ceva de la fiecare profil.
Cum poti ascunde profilul Brigaelei? A lui Ioandelasal? sau al lui Nelul? Unde fiecare are atatea lucruri interesante de spus?

| Azm a răspuns:

Mi-e indiferent. Oricum nu te obliga nimeni nimic, scrii ce vrei si daca vrei.

| Delicacy a răspuns:

Nu.

| HighByTheBeach a răspuns:

Nu

| JamilaGizeh a răspuns:

Nu

| s3v3n7 explică:

Poi pui la prieteni, nu am zis sa nu se poata deloc.

| sexsimbol69 a răspuns:

DA.

| alexjar a răspuns:

DA