| anonim_4396 a întrebat:

Cine are cei mai multi prieteni pe site-ul asta? Citi prieteni aveti si cit de "prieteni" sinteti cu fiecare prieten din lista voastra?
Pura curiozitate, aparuta dupa ce am intrat in lista unui user si am vazut cit e de mare. Nu spui cine, persoana importantahee hee

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Pe 2-3 ii cunosc personal, alti 2-3 sunt in lista mea dar nu am interactionat niciodata cu ei. Restul ii apreciez mai mult sau mai putin, in anumite aspecte!

Later edit : Din cate stiu eu, cei mai multi prieteni pe site ii are NOname!

| anonim_4396 explică (pentru мιнαɛℓα36):

Voaaaiiii, ai demascat persoana importanta. Acum, daca mai zic si numele de cod Kron, o sa-mi dispara si intrebarea asta.
Cred ca de asta nici nu se inghesuie lumea sa raspunda, instinctul de conservare, sa nu se trezeasca rasi in cap ca raspund pe unde nu trebuie happy

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, treaba asta cu disparitia postarilor devine enervanta! Poate se vor plictisi pana la urma...

P.S. Am avut onoarea de a-l avea pe Kron in lista mea de prieteni! Alaltaieri, pentru o zi laughing

12 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

laughing Cine are cei mai multi prieteni "se stie"! Nu spui nici euhee hee (pericol de stergere a raspunsului). Dar doar in lista!
Eu am cativa prieteni aici (oameni deosebiti pe care ii admir)si cu care tin legatura(mai putin in ultima vreme cand timpul nu mi-a permis).
Dar stii ce? Nu mi-as da acesti cativa prieteni(unul chiar suspendat)pe douazeci de liste interminabile de ale persoanei cu pricina.

| aliceinchains a răspuns:

Probabil te referi la NOname, ea da add la oricine care-si face cont pe TPU.
Eu am zis ca fac curat in lista mea... oricum nu prea tin la ea, nu inseamna nimic. Pe cativa de acolo ii cunosc destul de bine, pe altii ii apreciez, imi place mult cum gandesc, iar altii...s-au nimerit sa fie acolo, cativa ce-i drept.

| Vizitiul a răspuns:

Nu am prieteni pe TPU. Asta pentru ca-mi place sa fiu pe cont propriu si sa nu sustin inconstient pe nimeni, ci constient si indreptatit. Vorbeam si eu in trecut la telefon, dar caile vietii se ingusteaza si deseori deraiaza.

| Dmonik a răspuns:

Am calculat: cu sapte dintre ei vorbesc la telefon (sau am vorbit, pana sa pierd toate numerele din agenda!) sau pe mess, pe doi i-am cunoscut. Ceilorlalti -oricum nu sunt multi!- le admir raspunsurile si mi-ar placea sa-i cunosc!
(Trimiteti-mi si mie un mesaj cu instructiuni, ca nu inteleg cum naiba se pun intrebarile aici, mai nou! Mare aiurita sunt!)

| anonim_4396 explică (pentru Dmonik):

Adica mi-ai pierdut numarul? Imposibil! Nimeni nu mi-a mai pierdut numarul pina acum. Trebuie sa te sanctionam, 5 minute la colt, linga elevii care n-au fost cuminti laughing

| Dmonik a răspuns:

Iti multumesc, nu vrea sa imi posteze intrebarea.
Iar pop-up ala are vreo legatura cu vreun popa? ...intreb si eu!

| Dmonik a răspuns:

Pai, tocmai, mie ceea ce tu ai marcat cu negru nu imi aparea. Si Leo m-a invatat si pe mine! Si da, mi-a iesit postarea!

| Borgir a răspuns:

Acesta este nu este contul meu. Pe al meu care am cerut sa fie sters aveam pana in 10. Cu o parte din ei ma cunosc si in realitate, iar pe restul ii admir si respect pentru imaginea de aici. Hai ca o sa revin cu un alt cont si ai sa poti urmari acolo ce si cum happy.
Lora

| COD ROSU a răspuns:

Am si eu cativa, nu multi dar buni. Nu-mi place sa strang poze la profil ca-mi eclipseaza cizmele. Nu stiu ce naiba se intampla cu unul dintre ei de imi tot dispare din lista. Azi e, maine nu, si tot asa. laughing
Cine are cei mai multi? Trebuie sa calculez, sa aplic cateva derivate, o integrala dubla si sper sa aflu! laughing
Gata am aflat dar nu pot sa-ti spun. Cine stie pe cine mai supar si imi raporteaza raspunsul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Grr, eu chiar nu mai pot posta. Postarile mele au in dreptul lor chestia aia pe fond galben "ai rabdare si-ti studiem si tie raspunsul, nu de alta, da' sa nu ne injuri" laughing