| anonim_4396 a întrebat:

Cine credeti ca va fi userul anului 2011?

Răspuns Câştigător
| AnnePlatt a răspuns:

Lupta va fi intre NoName,Legiuitoarea si Nelul.
Eu as vota pe Legiuitoarea,deoarece in ultimul timp NoName nu mai este foarte activa pe TPU.
Cu siguranta toti ar vrea ca ei sa fie userul anului,dar trebuie sa ai experienta, adica:sa ai multe raspunsuri castigatoare, sa nu ai raspunsuri si intrebari aiurite si sa nu jignesti useri.

8 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Cred că NeluL sau Legiuitoarea, Bacemi sau Apache. Ei sunt useri foarte buni.

Apache
| Apache a răspuns:

Ioandelasal ...si sincer sunt putin dezamagit ca din 6 raspunsuri nu l-a numit nimeni!

| Dennys1521 a răspuns:

Lupta va fi intre
Noname, Nelul si Legiuitoarea

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Legiuitoarea

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Eu normal. laughing

| Biggiesan a răspuns:

Fumaretul este printre cei mai inteligenti dintre toti!

| Ichigo523 a răspuns:

Eu mi-as dori daca as avea timp as da si 100 raspunsuri pe zi. Ador TPU. Cei care decid sunt admini.

| DraGfirE a răspuns:

Aia nu decidem noi userii decid si eu as vrea sa fiu.