| HermioneLove a întrebat:

Cine este userul anului acesta? funda!

Răspuns Câştigător
| LittleBlackStar a răspuns:

Momentan,nimeni nu este dar asa cum a spus Evenso in decembrie se va anunta castigatorul!happy sper ca te-am ajutat!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Desemnarea lui se face la sfârșitul anului, îu urma voturilor liber exprimate.
Pa, pa.

Apache
| Apache a răspuns:

Deocamdata nimeni...dar pun pariu ca o sa fie nelul *pe merit *

| AshWorld a răspuns (pentru Apache):

S-ar putea sa castigi pariul, dar nu pe meritul lui, ci din cauza ca Zerglingii sunt mai numerosi decat Terranii pe acest site rolling on the floor Nu stiu daca intelegi aluzia.

evenso
| evenso a răspuns:

Nimeni inca, la sfarsitul anului se va alege prin Decembrie cine va fi userul anului.

| AshWorld a răspuns:

Vom vedea. Daca ma alegeti pe mine promit ca va asfaltez TPU-ul si va fac multe parcuri.

| HermioneLove explică (pentru AshWorld):

Da,da cum sa nu! continua sa visezi...laughing))

| Apache a răspuns (pentru AshWorld):

*cough *
cred ca o inteleg;)
http://www.youtube.com/watch?v=Vv8IEy1D2qM

| betsy a răspuns (pentru AshWorld):

Si cu maidanezii nu faci nimic?