| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

Cine îmi poate spune și mie ce înseamnă filesharing/linksharing ca categorie pe TPU?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De exemplu scrii va place blogul/canalul meu de Youtube,ce parere aveti despre el, dar nu ai voie sa scrii haideti intrati pe blog,Youtube, nu ai voie sa faci reclama, mai ales fiind la inceput de drum cu un blog, Youtube e un lucru bun, contentul bun vine promovat singur, daca ai creativitate faci vizionari

| LPCTSTR a răspuns:

"Imprastiere de materiale utile" insa nu stiu ce materiale poti trimite pe TPU ca pornache nu-i voie, poze cu fetite non-pornache, din nou, sa dam eseuri furate, nema, piraterie nici atat... ma gandesc mai bine si vad ca este chiar inutila categoria asta.
Poate ocazional legat de share cu programe de genul lui Gimp, sau utilitare insa cum reclama este anosta pe TPU, nu prea tine.

| UnNume1 a răspuns:

Fileshare = distribuire de fisiere; linkshare = distribuire de adrese de internet