| catalin7878 a întrebat:

Cine stie cum pun o poza aici pe T P U?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! intra la editare profil, si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusestihappy
Mult succes!

6 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Vrei sa pui o poza intr-o intrebare? Daca da incarc-o pe un server de tinut fotografii. De exemplu http://www.tinypic.com/ Si dupa ce ai incarca-o o sa iti dea un link (pe site de mai sus) ultima chestie de acolo. Trebuie sa fie.jpg,.png, etc. Asa trebuie sa se termine link-ul. Il copiezi si il pui in intrebarea ta. Ca sa schimbi imagine de profil de pe TPU ai o bara portocalie mai jos in pagina si ai un link care scrie "Editare profil" dai click pe el si apoi dai mai jos pana cand gasesti "Selecteaza imagine profil" dai click pe "Choose photo" si alegi imaginea. Apoi dai click pe "Salveaza profilul"

| Emmmmmm a răspuns:

Pai in stanga este o bara galbena pe care scrie logat ca catalin7878
mai jos scrie
vizualizare profil
a 4a scrie editare date profil
dai acolo si o sa iti apara mai multe chestii(nume...)sub sex scrie selecteaza imagine profil si dai examinar
funda?

| dragos9234 a răspuns (pentru Emmmmmm):

Cred ca se refera la cum poate insera o poza intr-o intrebare sau un raspuns ca poza de profil vad ca are.

| Emmmmmm a răspuns (pentru dragos9234):

Eee nahee hee

| Krystal99 a răspuns:

Pai du-te la editare profil du-te in jos si scrie mare Selecteaza imagine profil

| terrorpeviata2000 a răspuns:

Nu stiu, si eu vreau sa aflu