Cine ti-ar placea sa fie Utilizatorul anului 2012?

Dam drumul nominalizarilor pentru Utilizatorul anului 2012. Voi pe cine propuneti? Poate fi oricine cata vreme intruneste conditia ca in ultimul an sa fi avut cel putin pe o perioada de 6 luni minim 20 de raspunsuri pe luna. Cele oferite la Trivia/Amuzante nu sunt luate in considerare. Tineti cont totusi de faptul ca nu puteti propune oameni care au castigat acest titlu in anii trecuti.

Va asteptam aici nominalizarile printr-un raspuns pana pe 20 decembrie, 23.59. Dupa ce validam candidatii, dam drumul votarii.

Alexandra - TPU

75 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pe lângă cei menţionaţi deja, o propun cu mare drag pe LeoCafuné (Leocebra).
Mult prea ingenioasă.

Ştiu că nu-şi doreşte atenţie şi vă va bombarda cu mesaje ca să nu o includeţi pe listele de votare, dar nu m-am putut abţine. Un om excepţional, din toate punctele de vedere, de o modestie incredibilă. Respectele mele! (Scuză, Leo.)

| EmaS a răspuns:

Eu il propun pe NeluL, este de un real folos pentru aceasta comunitate.

| blueangel99 a răspuns:

Ioandelasal merită cu desăvârşire. E unul dintre cei mai inteligenţi useri, care ajuta comunitatea de atâta timp, şi care a oferit mereu răspunsuri de calitate şi folositoare.

Apache
| Apache a răspuns:

NeluL.

Cu toate ca Ioandelasal pune mai mult timp in raspunsurile sale care mereu au o calitate de neegalat, ele acopera mai ales intrebarile de ordin juridic, care nu sunt totusi atat de raspandite pe site cum sunt cele despre tehnologie la care raspunde in mod normal NeluL.
Pana la urma conteaza si cate persoane ajuti. Desi ambii merita din plin ...doar ei.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ioandelasal, fara indoiala. Chiar ma intrebam daca si cand va incepe sarabanda!

| Diabolique a răspuns:

Cum, fără Misogin? straight face

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ioandelasal, indubitabil! Sa mai adaug si faptul ca a fost foarte votat si apreciat la fel de mult si anul trecut? Sper ca de data aceasta sa fiti corecti!

evenso
| evenso a răspuns:

Il aleg pe @neluL http://www.tpu.ro/utilizator/alqkb

| IMC90 a răspuns (pentru evenso):

Ardnaxur1961, Ioandelasal, greece12,

| mola a răspuns (pentru IMC90):

@greece12 : Ultima Logare : 11 octombrie 2012.

| Dumnezău a răspuns:

Puneti-l in aceasta nobila postura iridescenta pe kongeriket sau GenOm.Sindrofie sa fie!

| IMC90 a răspuns:

Aaa, exclus laughing
Userul anului trebuie sa fie un user competent, nu un spammer laughing
greece12 e singura propunere realista dintre alea 3 happy

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Propunerea mea este: Ioandelasal

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
fara discutie. Ioandelasal..nu cred ca e cineva care a intrebat ceva si sa nu ii raspunda Ioandelasal..deci merita din plinhappy
O seara frumoasa tuturorhappy

| CautNume a răspuns:

Ioandelasal si Apache

| Bacemi a răspuns:

Ioandelasal.

| Bacemi a răspuns:

Citeste regulile. Nu poti vota pe cineva care a mai fost, oricat de capabil ar fi. In plus NOname, e o ea, din cate stiu eu.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Cei mai potriviti ar fi neLuL sau Ioandelasal, pentru ca au raspunsuri extrem de bune si folositoare.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Acest utilizator merita sa castige http://www.tpu.ro/utilizator/qmih.

| onasis1961 a răspuns:

Nu este elegant! Dar ce nu face omul pentru glorie:
http://www.tpu.ro/utilizator/aoxmb

| foxsilver a răspuns:

Propun pe greece12 si neluL.

| Fiction a răspuns:

Ioandelasal.

| William a răspuns:

Nu m-as supara daca as fi eu, dar cred ca NeluL ar merita.

| MitroKta a răspuns:

Eu nu cunosc prea multi, insa de curand am facut cunostinta cu un utilizator tare ambitios: LolaLollita. User-ul asta e pe TPU doar din decembrie 2012 si totusi are aproape 800 de raspunsuri, dintre care 99 castigatoare si nicio intrebare. E total dedicat 'acordarii primului ajutor' pe TPU. Si a fost si campion, pe 9 decembrie, daca nu ma insel. Bineinteles, nu se incadreaza la conditiile pentru userul anului, dar cred ca merita un premiu pentru implicare.

| MonkeyBoy a răspuns:

NeluL sau NoName.

| RAY a răspuns:

Eu as alege-o pe emas mereu ca orice, si 4bb4 ajuta comunitatea foarte mult

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

1.Dumnezău
2.Inferno
3.Filosoficus.
Sau in ordine aleatorie, mi-e indiferent.

| Xtadelo a răspuns:

NeluL

| Brâncuşi a răspuns:

Sincer n-am nimic cu nimeni toţi suntem o echipă, fiecare persoană gândeşte altfel şi da am favoriţii. Aş alege-o pe Evenso şi pe Ioandelasal sunt sigur că va câştiga cel ce va merita, succes tuturor!

Răspuns utilizator avertizat