| SquirtleBaby a întrebat:

Credeti ca daca mai stergem din utilizatori (cei care nu mai intra pe site) sau cei care au mai multe conturi sa le fie sterse cele suspendate cu acordul lor si sa isi faca un singur cont pe care sa stea se va mai remedia problema sitului?

Răspuns Câştigător
| ArcAnna a răspuns:

Soareee fai copila proasta eu nu detin mai mult de un cont deci, parerea ta despre mine este una total eronata

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Idem PiertotumLocomotor.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu s-ar rezolva nimic. Problema nu este legata de numarul conturilor ci de numarul utilizatorilor care activeaza concomitent pe site, se pare ca acest numar depaseste capacitatea programului si serverului TPU de a face fata in bune conditii, de aici desele intreruperi si alte disfunctionalitati. De altfel si in trecut au mai fost asemenea probleme, dar s-au rezolvat destul de rapid, tin minte ca anul trecut s-au rezolvat intr-o saptamana. Numai bine!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Soareee auzi cretino, de ce nu pleci tu? nu ai nici o funda, nici un raspuns util, nici o insemnatate pentru NIMENI de aici de pe site.las'o pe SquirtleBaby in pace. dupa cate vezi ea are 3-4funde deja pe cand tu nu ai nici una.copil prost!

| LotusRadioactiv a răspuns:

Nu esti singurul care a propus acest lucru...
Bineinteles ca Da.

| SquirtleBaby explică:

Soareee tu pui doar intrebari tampite.dar ce sa iti cer.nu ai ce face

| Overdose a răspuns:

Problema se va remedia, numai şi numai dacă compania de hosting şi administraţia ar fi mai serioşi în legătură cu menţinerea site-ului.

| DenisIonut01 a răspuns:

Un DA! categoric

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-ar rezolva nimic astfel. E vorba de câți useri folosesc site-ul în același moment. Fiind vară, suntem mai mulți decât anul trecut sau acum 2 ani.

| Yell0w a răspuns:

Si tu ai 3 conturi. Poate chiar mai multe.De ce nu ti le stergi tu?

| Yell0w a răspuns:

laughing S'o las pe SquirtleBaby care esti tot tu?
Nu o las.Nu vreau.Nu ai ce face in privinta asta.
Si ce daca ai deja 3 funde? Sunt inutile in viata reala REVINO'TI! laughing
In plus ...eu nu raspund pentru funde, eu doar pun intrebari.