| Bazzed a întrebat:

Cu ce ocazie și-a schimbat Jassmina numele în Violleta2022? Presupun ca nu sunt singura persoana care a văzut ca s-a răsărit de nicăieri o persoana pe locul 4

La întrebarea asta raspunsese Jassmina și la unul dintre răspunsuri i se și adresează cineva Violetei cu numele de "Jasmina"
https://www.tpu.ro/......vi-se-par/

Întreb din pura curiozitate

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cu ocazia ANULUI NOU! laughing

Fiecare are dreptul sa-si schimbe nickname-ul de cate ori vrea si sa faca ce vrea pe contul lui.

Tu de exemplu ti-ai facut mai multe conturi pe TPU, desi acest forum interzice detinerea de mai multe conturi (vezi termenii si conditiile de folosire ale acestui forum)

Asadar, fii bun si explica: de ce ti-ai facut cont nou, doar sa intrebi atata lucru? Chiar te framanta/obsedeaza atat de mult, persoana mea?

Dupa cum vezi, eu nu am nimic de ascuns, de aceea am 1 singur cont pe TPU si acela de foarte multi ani.

| Bazzed explică (pentru Violleta2022):

Nu e un cont nou, am activitate pe asta din martie, chiar crezi ca sta cineva sa facă mai multe conturi pe care sa fie și activ? Și pusesem întrebarea asta că poate primea un răspuns mai interesant, gen te stalker-ea ăla de ți-a zis ca e interesat de tine având în vedere ca schimbasei numele, poza de profil și parca înainte apărea și la locație Australia sau ceva de genu', nu știu dacă îmi aduc aminte bine. Totuși, de ce crezi ca am mai multe conturi? Am văzut ca sunt mai mulți cu 69 in nume, dar asta nu înseamnă că eu sunt aia

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bazzed):

Fiindca nu ai fi stiut ca sunt jasmina, daca nu aveai un cont mai vechi, iar asta de pe care scrii acum are doar 3 luni vechime.
Este evident ca ceva te-a afectat tare mult din raspunsurile mele, daca ai hotarat sa creezi un topic doar pentru atata lucru.

Ma rog, iti spun si tie ceea ce am spus si altora: daca nu-ti plac raspunsurile mele, te rog sa ma ignori, fiindca-i suficient spatiu pe forum, pentru toti userii.

O zi buna sa ai!

| Bazzed explică (pentru Violleta2022):

Contul are într-adevăr 3 luni, dar înainte de a face contul mai intram pe TPU sa vad întrebările stupide (care apar mereu cumva) ale diferitelor persoane la care tu mai răspundea.

Zi buna!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bazzed):

Sunt si eu curioasa, din peste 2 milioane de useri de aici, de ce tocmai eu?

| Bazzed explică (pentru Violleta2022):

Poate pentru ca ești singura persoana foarte activa care a făcut o schimbare majora la profil? + as fi întrebat in privat, dar am presupus ca aici e ca pe alte platforme și necesita ca mai întâi sa fii prieten cu o persoana căreia vrei să-i dai mesaj și am zis sa nu ma complic. Totuși, de unde "peste 2 milioane de useri"? Nici 1.5M nu suntem

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bazzed):

Ai dreptate, am gresit eu cifrele...
Utilizatori pe TPU sunt: 1.474.185

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crede ca nu isi da seama lumea cine e, de aia isi schimba cam odata la cateva luni numele.

Umple site-ul cu raspunsuri eronate, jignitoare samd. Cand lumea isi da seama de raspunsurile ei si cat de aiurea sunt, atunci isi schimba numele samd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe noi ne întrebi?
Întreab-o pe ea. Trimite-i un mesaj privat.

| pombar a răspuns:

Oricat s-ar spala, mizeria sufletului nu se curata