| Idontcare69 a întrebat:

Cum ai aflat de TPU? Crezi ca ești un membru activ sau dimpotrivă? Ce îți place cel mai mult sa faci pe site? happy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dintr-o intamplare. Cautam ceva pe Google si tastasem TPU. Din curiozitate am intrat si apoi mi-am facut cont. Sunt membru destul de activ, din cate cred.

| RAY a răspuns:

O curiozitate despre tehnologie, ma adaus aici, presupun ca da, sa te bazai pe tine ca apoi sa imi dai eronat si nefolositor

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu mai tin minte, sunt aici de la inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautam diverse chestii pe internet (2009-2010) si imi tot aparea ca rezultat ce cautam in intrebari/raspunsuri de pe site, am intrat si intr-un final mi-am facut cont.

| BicoCico a răspuns:

Bună! Tocmai mi-am facut un cont nou pe TPU. Obișnuiam să intru de când eram mică pe acest site să caut tot felul de răspunsuri, să încerc să ajut oamenii și mi se părea foarte interesat că poti castiga o multime de premii. Din punctul meu de vedere este un ajutor oferit si totodată primit de la oameni, iar pe lângă asta, o competiție.