| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar arata viata voastra fara TPU?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Depinde cum te raportezi la site. big grin Daca ti-ai creat o dependenta si vrei sa fii activ tot timpul (la fel ca pe retelele de socializare), renuntarea ar fi greoaie, ai simti ca iti lipseste ceva. Mai ales cand intri pe TPU pentru ca te plictisesti si vrei sa-ti umpli timpul liber cu ceva. happy
Daca intri doar ca sa-ti rezolvi o problema sau sa ajuti cu adevarat pe cineva, n-ar trebui sa-ti fie greu sa-l accesezi mai rar sau sa-ti stergi contul.winking
Sigur ca te atasezi, intr-o maniera sau alta, de TPU, dar pot aparea oricand astfel de platforme.
Am avut perioade cand nu am mai intrat pe cont, pentru ca simteam ca nu am raspunsuri pentru ceea ce se cauta (fie se repetau intrebarile in mod obsesiv - mai ales in preajma simularilor si a examenelor -, fie intrebarile erau neserioase, total necompatibile cu personalitatea mea). big grin

| anonim_4396 explică (pentru dannyel86):

Mda,cam asa e.

5 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Eu am făcut o pauză de TpU de 9 ani, aș putea renunța și mâine și aș avea ce face. Mă aștept să se întâmple chestia asta când mi se întoarce jumătatea. De altfel sunt zile când nu intru ori nu răspund pentru că simt că nu dau dovadă de suficientă empatie încât să mă pot pune în situația persoanei care pune întrebarea.

| BlackRaven45 a răspuns:

Exact ca si pana acum. Nu sunt asa de activa pe site incat sa ma influenteze in vreun fel.

| funnymind a răspuns:

Ar arăta ca de obicei. Ar trebui sa arate altfel?

| anonim_4396 explică (pentru funnymind):

Eu stiu in cazul tau? nu stiu.