| Irfrindrela a întrebat:

Cum declari un raspuns castigator?☺

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La întrebarea ta o să primeşti mai multe răspunsuri. Alegi răspunsul pe care-l consideri mai bun şi mai folositor şi dai clic pe funda din dreapta lui şi apoi confirmi. Nu te grăbi, aşteaptă 1-2 zile, ca să primeşti mai multe răspunsuri şi să poţi alege. Pentru a afla mai multe despre TPU citeşte răspunsurile la ÎNTREBĂRI FRECVENTE.

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

In dreptul fiecarui raspuns trebuie sa fie o funda mare intr-un chenar si care daca daca pui mouse-ul pe ea scrie
"declara raspunsul castigator".Dai click si ai oferit funda(raspunsul castigator)
O zi faina.

| Isac_Ioan_1967 a răspuns:

Langa raspuns apare o funda dai clic pe ea si este raspuns castigator