| lrls a întrebat:

Cum fac sa raman logata cu acest cont permanent? Mie imi zice ramai logat pentru 7 zile si peste 7 zile iar trebuie sa ma loghez si mi-e cam lene

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu poti.

| Reek54 a răspuns:

Nu se poate, doar 7 zile.
Bine ca ti-e lene, dar cand apesi pe butonul de aprindere al calculatorului nu iti mai este lene?

| lrls explică (pentru Reek54):

Nu laughing

| Reek54 a răspuns (pentru lrls):

Atunci sa nu-ti fie nici cand iti scrii numele de utilizator si parola. happy

| τττ a răspuns:

Draga mea, se poate doar 7 zile.Cu lenea nu rezolvi nimic, deci daca iti e lene, atunci nu mai intra pe TPU, oricum nu prea pui intrebari interesante.Numai bine.

| iKeel a răspuns:

Nu poţi, trebuie să te accesezi din 7 în 7 zile din păcate. Baftă, şi încearcă să nu mai fii aşa leneşă!

| Archilees a răspuns:

Nu se poate doar 7 zile sa stai logat.
Lasa lenea ca nu e greu sa tastezi!