| SnoopyRoCR a întrebat:

Cum faci rost de acele monede cu care cumperi accesorii din shop-ul de la TPU?

Răspuns Câştigător
| xeum a răspuns:

In mare parte raspunsurile trebuie sa fie complexe si foarte detaliate. Daca este un raspuns bun si se considera ca solutioneaza problema utilizatorului, administratorul iti poate acorda acel banut.

| SnoopyRoCR explică (pentru xeum):

Mersi de ajutor

2 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Uită-te la profilurile unor utilizatori să vezi cam cum trebuie să fie un răspuns, luînd în calcul răspunsul câștigător de la această întrebare (sfatul).
În ultima vreme nu se mai dau atâtea monede. Sau da? Eu am rămas doar cu 3. Dar monedele astea au un termen de expirare, adică 3 luni sau cam așa. Dacă nu-ți cumperi ceva-n astea 3 luni thinking răspunsurile apreciate de editori îți apar la profil, dar monedele în magazinul TPU nu mai au valoare, ca și cum le-ai pierde.