| Org3 a întrebat:

Cum imi confirm contul de pe TPU daca ei nu mi-au trimis e-mailul de confirmare a contului?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Asigura-te ca ti-ai scris adresa de e-mail corect si verifica inclusiv in folderul de spam/junk.

Alexandra - TPU

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este o eroare de server...

Ar fi trebuit să primeşti un e-mail de confirmare a contului!

Teoretic, trebuie să îţi accesezi contul de e-mail cu care te-ai înscris pe TPU şi acolo ai un link de confirmare ( dai click pe el, NU trebuie să trimiţi nici un mesaj )!

Verifică şi în folderul de "Spam"...

"15. De ce nu mai pot posta intrebari si raspunsuri?
Daca ai postat 10 intrebari si raspunsuri, dar nu mai poti continua, e din cauza ca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail. Poti solicita retrimiterea mesajului pentru confirmarea adresei de e-mail de la Editare date profil." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#15

Dacă, totuşi, nu reuşeşti să găseşti/primeşti acel e-mail, atunci trimiţi un mesaj din secţiunea "Contact" - colţul dreapta sus, ori de la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.

| alexs99 a răspuns:

Verifica si in folderul spam/junk.

''15.De ce nu mai pot posta intrebari si raspunsuri?
Daca ai postat 10 intrebari si raspunsuri, dar nu mai poti continua, e din cauza ca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail. Poti solicita retrimiterea mesajului pentru confirmarea adresei de e-mail de la Editare date profil.''
Sursa:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#15
O seara buna.