| fatalitytpu a întrebat:

Cum imi pot mari sansele sa primesc funda? (eu dau raspunsuri bue si astia nu imi dau funda asteapta al doilea raspuns) va ajut cu orice dupa aia + va dau funda si 3 voturi (folositor, amuzant, inteligent)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Persevereaza si da raspunsuri FOARTE BUNE, avand in vedere, in primul rand, sa fie cat mai folositoare celui care a pus intrebarea si vei primi funda. Succes si numai bine!

3 răspunsuri:
| SsAa a răspuns:

Uite incearca sa comuici mai mult cu utilizatorul sa ii dai rsspunsuri sincere si sa incerci sa deventi prieteni big grino sa te ajute sper FUNDA?

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Pai poate celui care ii raspunzi nu ii se pare foarte bun raspunsul, eu raspund la mai multe intrebari, si sper ca voi primi funda

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Apropo succes big grin