| AnaGeorgiana292 a întrebat:

Cum imi schimb poza de profil pe site-il asta? ( stiu ca e o intrebare prosteasca)
>_

Răspuns Câştigător
| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Unde scrie cu portocaliu "logat ca AnaGeorgiana292" dai in jos la "Setarile contului meu". Dupa dai " Alege fotografie de profil". Succes happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te referi la TPU. Pai, unde scrie logat ca..., cu portocaliu in stanga, chiar deasupra de vizualizare profil, sunt setările contului. Dai pe ele si undeva mai jos, scrie alege fotografie de profil, sau schimba fotografia de profil. Dai acolo si iti alegi orice fotografie, apoi dai salvează.