| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi sterg contul de TPU daca eu sunt logat cu Facebook? :/ Nu am e-mail.

8 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Ai Facebook, dar nu ai e-mail? Ma faci sa rad. Contul de Facebook se face pe baza e-mail-ului. Nu ai cum sa ai Facebook si sa nu ai e-mail.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Te-ai gandit ca nu mai stiu e-mailul si ma loghez cu nr de tel?

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, m-am gandit, dar asta nu inseamna ca nu ai e-mail, ci doar ca l-ai uitat. Tu ai specificat in intrebare ca nu ai e-mail, nu ca l-ai uitat. Eu sunt atent la detalii.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Si ce conteaza? Pot sa il folosesc? Nu pot. E acelasi lucru.

| blajxy a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai intra pe Facebook la settings si la general iti apare la contact emailul

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

A nu putea fi folosit, nu e acelasi lucru cu a nu avea. Exista metode de a-l recupera daca ai uitat parola.

| blajxy a răspuns:

Pai emailul pentru contul de TPU e acelasi ca si pentru Facebook

| anonim_4396 explică (pentru blajxy):

Nu mai stiu e mailul de pe Facebook