| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti sterge profilu de TPU?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Contul (inclusiv profilul) il poate sterge doar administratorul. Scrii un mesaj din CONTACT, dai URL-ul contului si rogi sa ti-l stearga. Daca vrei sa-ti stergi doar datele de la profil, nu si contul, intra la Editare profil si stergi datele personale si apoi dai Modifica profilul. Succes si numai bine!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie să trimiţi o cerere la Contact http://www.tpu.ro/contact şi în mod normal în câteva zile contul tău va fi şters. Dar cel mai simplu e să dai clic pe "Logout".
Numai bine!

| EmilyWasHere a răspuns:

Nu se poate sterge, iar daca vrei sa pleci, dai numai Logout si nu te mai intorci.

| StoicaAndi a răspuns:

Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile, care acum se doresc a fi sterse.