| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face sa imi schimb adresa de email de pe TPU?
Am incercat sa o schimb si imi spune ca nu merge din cauza ca parola e incorecta sau adresa a fost folosita de altcineva, iar dupa mi-am creat alte 2 conturi google cu care am incercat sa schimb adresa pe contul ăsta si am pus cel mai ciudat gmail ca sa fiu sigura ca nu e folosit de nimeni si tot nu merge.
Vreau sa sterg contul de TPU dar nu am cum pentru ca am sters adresa pe care sunt conectata acum si nu pot primi confirmare in mail...
Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| MAIA18 a răspuns:

La profilul tau intri pe setari apoi pe adăugare email nou apoi iti creezi o nouă parola unde scrie crești o nouă parola apoi confirmare