| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

Cum pot răspunde la un mesaj pe TPU dar aș vrea direct utilizatorului care apare în secțiunea mesaje, că dacă dau pe mesaj acolo îmi scrie mesajul tău pentru TPU apare o căsuță unde scrie subiect și o altă căsuță mai mare unde scrie mesajul tău?

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

Dai click pe titlul mesajului sau, se deschide mesaju la care vrei sa raspunzi, te asiguri ca ala e, in campul subiect scrii acolo ceva, si in campul mesaj scrii mesajul tau, apoi apesi pe `trimite`