| Maripapaia a întrebat:

Cum pot recupera parola de la TPU daca am uitat-o?

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Intri aici https://www.tpu.ro/am-uitat-parola completezi informatiile cerute si vei primi pasii pe e-mail pentru recuperarea parolei.

Zi faina!

| Iote a răspuns:

Cand vrei sa te loghezi ai ceva cu "am uitat parola" (nu stiu acum cum e formularea exacta). Dai clic acolo si ti se va trimite resetarea parolei pe contul de mail declarat in TPU. Nu am patit, dar ori primesti o parola temporara pe care o schimbi, ori resetezi si pui o parola noua.

| Anonim14325 a răspuns:

Incerci sa te loghezi pe contul respectiv, si o sa iti zica ca nu e buna parola, tu o sa o resetezi si te loghezi dupa cu parola noua.